26e bestuur 2020-2021

Lucas László – Voorzitter

Lara de Jong – Secretaris

Stephanie Grönbech – Penningmeester

Bas Klein Ikkink – Commissaris Onderwijs

Dave van Keulen – Commissaris Activiteiten

25e bestuur 2019-2020

Jorden van Leeuwen – Voorzitter

Lea Visscher – Secretaris

Sorsha van der Ark – Penningmeester

Davey Fokker – Commissaris Onderwijs

Jasper van der Boom – Commissaris Activiteiten

24e bestuur 2018-2019

Shivani Gadjiedas – Voorzitter

Thomas Daemen – Secretaris

Shahrukh Ashruf – Penningmeester

Gijs Aarsen – Commissaris Onderwijs

Rodney Oey – Commissaris Activiteiten

23e bestuur 2017-2018

Art Wertheim Salomonson – Voorzitter
 
Annika Zijlstra – Secretaris
 
Brian de Keijzer – Penningmeester
 
Julia Norbart – Commissaris Onderwijs
 

Vyshnaa Ari – Commissaris Activiteiten

22e bestuur 2016-2017

Claudia Valkenier – Voorzitter
 
Chris Bootsman – Secretaris
 
Yordi Grootveld – Penningmeester
 
Bram Lange – Commissaris Onderwijs
 

Kevin Robbesom – Commissaris Activiteiten

21e bestuur 2015-2016

Pim Duivestein – Voorzitter
 
Mischa Groeneveld – Secretaris
 
Pim van Hooff – Penningmeester
 
Manja van Everdingen – Commissaris Activiteiten
 

Mark ten Hooven – Commissaris Onderwijs

20e bestuur 2014-2015

Frederik Croockewit – Voorzitter
 
Jasper van Zon – Secretaris
 
Stefan van der Raad – Penningmeester
 
Tessa de Groot – Commissaris Activiteiten
 

Dexter van Vianen – Commissaris Onderwijs

19e bestuur 2013-2014

Ruud Grevelink – Voorzitter
 
Jolanda Frensch – Secretaris
 
Lennart van den Boogert – Penningmeester
 
Robin Kruiswegt – Commissaris Onderwijs
 
Sem Vijverberg – Commissaris Activiteiten
 
Wesley van der Burg – Commissaris Extern
 

Jeroen van Blanken – Commissaris Lustrum

18e bestuur 2012-2013

Anouska den Bakker – Voorzitter
 
Jeroen van Blanken – Secretaris
 
Vincent Baas – Penningmeester
 
Miriam Both – Commissaris Intern
 

Nicky van Lobenstein – Commissaris Extern

17e bestuur 2011-2012

Michael Post – Voorzitter
 
Dennis Spierenburg – Secretaris
 
Elise Roetman – Penningmeester
 
Sam van Moorsel – Commissaris Intern
 

Jaimy van der Heijden – Commissaris Extern

16e bestuur 2010-2011

Jack Geurtsen – Voorzitter
 
Ellen van der Linden – Secretaris
 
Tom van Beusekom – Penningmeester
 
Kevin Ravensberg – Algemeen bestuur
 

Maximilian Smit – Algemeen bestuur

15e bestuur 2009-2010

Daniel Bouman – Voorzitter
 
Janika van Moergestel – Secretaris
 
Jan Willem Slob – Penningmeester
 
Jorrit de Louw – Algemeen bestuur
 

Eric Rijckaert – Algemeen bestuur

14e bestuur 2008-2009

Dennis de Jong – Voorzitter
 
Jeroen Nijenhuis – Secretaris
 
Chantal van der Kaa – Penningmeester
 
Jan Willem Slob – Algemeen bestuur
 

Michael Haverdings – Algemeen bestuur

13e bestuur 2007-2008

Freddy Rietdijk – Voorzitter
 
Claudia van Rhoon – Secretaris
 
Dennis de Jong – Penningmeester
 
Carly Noordermeer – Algemeen bestuur
 

Sander van der Linden – Algemeen bestuur

12e bestuur 2006-2007

Lorrette de Vries – Voorzitter
 
Freddy Rietdijk – Secretaris
 
Theo Christiaanse – Penningmeester
 
Carly Noordermeer – Algemeen bestuur
 

Sander van der Linden – Algemeen bestuur

11e bestuur 2005-2006

Rick Bulk – Voorzitter

Gijs Vollenbroek – Secretaris

Theo Christiaanse – Penningmeester

Lorette de Vries – Algemeen bestuur

Hendrik de Kruik – Algemeen bestuur

10e bestuur 2004-2005

Arnout Koppert – Voorzitter
 
Melina Stolwijk – Secretaris
 
Mathijs Vlam – Penningmeester
 
Rick Bulk – Algemeen bestuur
 

Eric Luiten – Algemeen bestuur

9e bestuur 2003-2004

Arnout Koppert – Voorzitter
 
Joeri Post – Secretaris
 
Erik Luiten – Penningmeester
 
Melina Stolwijk – Algemeen bestuur
 

Edgar Backer – Algemeen bestuur

8e bestuur 2002-2003

Ludger vd Laan – Voorzitter
 
Roel de Jong – Secretaris
 
Marten Klein Haneveld – Penningmeester
 
Ton Plomp – Algemeen bestuur
 

Karin Tukker – Algemeen bestuur

7e bestuur 2001-2002

Ton Plomp – Voorzitter
 
Roel de Jong – Secretaris
 
Marten Klein Haneveld – Penningmeester
 
Chris Dijkstra – Algemeen bestuur
 

Karin Tukker – Algemeen bestuur

6e bestuur 2000-2001

Menno Wiebes – Voorzitter

Han Genuit – Secretaris

Joris vd Eem – Penningmeester

Marcel Koek – Algemeen bestuur

Michelle van Wieren – Algemeen bestuur

5e bestuur 1999-2000

Wiebe de Vos – Voorzitter
 
Maarten Waaijer – Secretaris
 
Monique Beltman- Penningmeester
 
– Algemeen bestuur
 

– Algemeen bestuur

4e bestuur 1998-1999

Martin Veenstra – Voorzitter
 
Frits Groen – Secretaris
 
Willem Knoop – Penningmeester
 
Monique Beltman – Algemeen bestuur
 

Wiebe de Vos – Algemeen bestuur

3e bestuur 1997-1998

Hans van Bommel – Voorzitter

Remko Clay – Secretaris

Ramon Sijmons – Penningmeester

Ramon Vink – Algemeen bestuur

Leendert van Oudenaarden – Algemeen bestuur

2e bestuur 1996-1997
(Eerste bestuur volgens notariële akte)

Jaron Zomer – Voorzitter
 
Martin Koornneef – Secretaris
 
David Meijers – Penningmeester
 
Eddy Elswijk – Algemeen bestuur
 

Patrick Versteeg – Algemeen bestuur

Eerste officiële bestuur vanaf 01-05-1996

Oprichters:
 
Ivar Boerefijn – Voorzitter
 
Tom van der Hoeff – Secretaris
 
Pieter Stroobach – Penningmeester
 

Edgar – PR/Repro

Voordat Angstrom stond ingeschreven als vereninging met statuten organiseerde Ångström al wel activiteiten, ook werd in mei 1994 de eerste Ångfö uitgebracht.

1994-1995

Peter Brier – Voorzitter
 
Mario Roering – Vice voorzitter
 
Jos Oudsten – Secretaris
 

Edwin Barendse – Algemeen bestuur

Close Menu