23e bestuur 2017-2018
B23
Art Wertheim Salomonson – Voorzitter
Annika Zijlstra – Secretaris
Brian de Keijzer – Penningmeester
Julia Norbart – Commissaris Onderwijs
Vyshnaa Ari – Commissaris Activiteiten

22e bestuur 2016-2017
B22
claudia Valkenier – Voorzitter
Chris Bootsman – Secretaris
Yordi Grootveld – Penningmeester
Bram Lange – Commissaris Onderwijs
Kevin Robbesom – Commissaris Activiteiten

21e bestuur 2015-2016
B21
Pim Duivestein – Voorzitter
Mischa Groeneveld – Secretaris
Pim van Hooff – Penningmeester
Manja van Everdingen – Commissaris Activiteiten
Mark ten Hooven – Commissaris Onderwijs

20e bestuur 2014-2015
B20
Frederik Croockewit – Voorzitter
Jasper van Zon – Secretaris
Stefan van der Raad – Penningmeester
Tessa de Groot – Commissaris Activiteiten
Dexter van Vianen – Commissaris Onderwijs

19e bestuur 2013-2014
B19
Ruud Grevelink – Voorzitter
Jolanda Frensch – Secretaris
Lennart van den Boogert – Penningmeester
Robin Kruiswegt – Commissaris Onderwijs
Sem Vijverberg – Commissaris Activiteiten
Wesley van der Burg – Commissaris Extern
Jeroen van Blanken – Commissaris Lustrum

18e bestuur 2012-2013
B18
Anouska den Bakker – Voorzitter
Jeroen van Blanken – Secretaris
Vincent Baas – Penningmeester
Miriam Both – Commissaris Intern
Nicky van Lobenstein – Commissaris Extern

17e bestuur 2011-2012
B17
Michael Post – Voorzitter
Dennis Spierenburg – Secretaris
Elise Roetman – Penningmeester
Sam van Moorsel – Commissaris Intern
Jaimy van der Heijden – Commissaris Extern

16e bestuur 2010-2011
B16
Jack Geurtsen – Voorzitter
Ellen van der Linden – Secretaris
Tom van Beusekom – Penningmeester
Kevin Ravensberg – Algemeen bestuur
Maximilian Smit – Algemeen bestuur

15e bestuur 2009-2010
Bnp
Daniel Bouman – Voorzitter
Janika van Moergestel – Secretaris
Jan Willem Slob – Penningmeester
Jorrit de Louw – Algemeen bestuur
Eric Rijckaert – Algemeen bestuur

14e bestuur 2008-2009
B14
Dennis de Jong – Voorzitter
Jeroen Nijenhuis – Secretaris
Chantal van der Kaa – Penningmeester
Jan Willem Slob – Algemeen bestuur
Michael Haverdings – Algemeen bestuur

13e bestuur 2007-2008
B13
Freddy Rietdijk – Voorzitter
Claudia van Rhoon – Secretaris
Dennis de Jong – Penningmeester
Carly Noordermeer – Algemeen bestuur
Sander van der Linden – Algemeen bestuur

12e bestuur 2006-2007
B12
Lorrette de Vries – Voorzitter
Freddy Rietdijk – Secretaris
Theo Christiaanse – Penningmeester
Carly Noordermeer – Algemeen bestuur
Sander van der Linden – Algemeen bestuur

11e bestuur 2005-2006
B11
Rick Bulk – Voorzitter
Gijs Vollenbroek – Secretaris
Theo Christiaanse – Penningmeester
Lorette de Vries – Algemeen bestuur
Hendrik de Kruik – Algemeen bestuur

10e bestuur 2004-2005
B10
Arnout Koppert – Voorzitter
Melina Stolwijk – Secretaris
Mathijs Vlam – Penningmeester
Rick Bulk – Algemeen bestuur
Eric Luiten – Algemeen bestuur

9e bestuur 2003-2004
B9
Arnout Koppert – Voorzitter
Joeri Post – Secretaris
Erik Luiten – Penningmeester
Melina Stolwijk – Algemeen bestuur
Edgar Backer – Algemeen bestuur

8e bestuur 2002-2003
B8
Ludger vd Laan – Voorzitter
Roel de Jong – Secretaris
Marten Klein Haneveld – Penningmeester
Ton Plomp – Algemeen bestuur
Karin Tukker – Algemeen bestuur

7e bestuur 2001-2002
B7
Ton Plomp – Voorzitter
Roel de Jong – Secretaris
Marten Klein Haneveld – Penningmeester
Chris Dijkstra – Algemeen bestuur
Karin Tukker – Algemeen bestuur

6e bestuur 2000-2001
B6
Menno Wiebes – Voorzitter
Han Genuit – Secretaris
Joris vd Eem – Penningmeester
Marcel Koek – Algemeen bestuur
Michelle van Wieren – Algemeen bestuur

5e bestuur 1999-2000
B5
Wiebe de Vos – Voorzitter
Maarten Waaijer – Secretaris
Monique Beltman- Penningmeester
– Algemeen bestuur
– Algemeen bestuur

4e bestuur 1998-1999
B4
Martin Veenstra – Voorzitter
Frits Groen – Secretaris
Willem Knoop – Penningmeester
Monique Beltman – Algemeen bestuur
Wiebe de Vos – Algemeen bestuur

3e bestuur 1997-1998
B3
Hans van Bommel – Voorzitter
Remko Clay – Secretaris
Ramon Sijmons – Penningmeester
Ramon Vink – Algemeen bestuur
Leendert van Oudenaarden – Algemeen bestuur

2e bestuur 1996-1997 (Eerste bestuur volgens notariële akte)
B2
Jaron Zomer – Voorzitter
Martin Koornneef – Secretaris
David Meijers – Penningmeester
Eddy Elswijk – Algemeen bestuur
Patrick Versteeg – Algemeen bestuur

Eerste officiële bestuur vanaf 01-05-1996
B1
Oprichters:
Ivar Boerefijn – Voorzitter
Tom van der Hoeff – Secretaris
Pieter Stroobach – Penningmeester
Edgar – PR/Repro

Voordat Angstrom stond ingeschreven als vereninging met statuten organiseerde Ångström al wel activiteiten, ook werd in mei 1994 de eerste Ångfö uitgebracht.

1994-1995
B0
Peter Brier – Voorzitter
Mario Roering – Vice voorzitter
Jos Oudsten – Secretaris
Edwin Barendse – Algemeen bestuur